Jõuluvana Taadu

border

Jõuluvana TaaduJõuluvana Taadul on suur rõõm igal aastal käia lastel külas ja kohata neid säravaid silmi, mis ootavad paki saamist. Emmed ja issid ning õpetajad on samuti vahvad – õpivad igal aastal uusi laule, salme, tantse ja muud põnevat selgeks ning õpetavad neid ka lastele.
Kuulan alati ära Sinu soovid ja etteasted ning premeerin kingitusega. Hoian Sinu tegemistel silma peal ja mulle meeldib väga, kui saan kõikidele headele inimestele kinke tuua ning neile jõulurõõmu valmistada. Kahju, et jõulud tihemini ei saa olla! Kirjuta mulle ja anna oma soovist teada, et Taadu saaks isiklikult ka Sinule kingituse üle anda.

Taadu võib tulla kohale oma autoga või aastast 2020 ka kõikidele väliüritustele iseliikuva saaniga. Vaata pildis ja videos järgi. Soovijatel on võimalus saanisõitu ka proovida. 

Taadu auto

Taadule omistati jõuluvanade poolt “Eestimaa Aasta Jõuluvana 2016” tiitel. Samuti pärjas teda Eesti Jõuluvanade Selts 2019 aastal oma kõrgeima tiitliga “Aasta Habe”. Need tiitlid on antud tubli ja silmapaistva ning jõuluvanandust edendava tegevuse eest.

Jõuluvana Taadu külastab jõuluajal lasteasutusi, ettevõtteid, kodusid ja kaubanduskeskuseid üle Eesti. Jõululaupäeval (24. detsember) sõidab Taadu saan ainult Tartu linnas ja – lähiümbruses.

 


border3


Turvakood:
security code
Palun sisesta turvakood:

Saada

Esindaja Telefon: (+372) 510 0274

border2