Jõuluvana Karli

border

jouluvana-johannes-mapJõuluvana Karli on igati soliidne, rahulik kuid samas naljahimuline taat. Jõuluvana Karli on hea suhtleja ja lepitaja ning saab ikka hakkama ka lastega, kel vigur sees ning kipuvad jõuluvana habeme ja mütsi alla piiluma.

Jõuluvana Karli on laia silmaringiga ja teab palju lugusid minevikust ja olevikust ning oskab vesta lugusid ka mujalt maailmast. Sestap meeldib Karlile ka patsu lüüa isadele-emadele ja vanaisadele-vanaemadele ning kõigile teistele laste headele sõpradele.

Karlile meeldib pai teha pere lemmikloomadele ja ka neile kinke teha ning tänunurrumist, -urinat või muud tänuhäält kuulata.

Väga hea meelega kuulab Karli vahvaid lugusid, mis lastel toimunud on ning seejärel ka kingikotti piiluda.

Karlile meeldib saaniga pikemaid sõite teha ja lastega vene, inglise ja soome keeles juttu puhuda. Head seltsilised on lapsed erinevatest lasteasutustest, ettevõtetest ja organisatsioonidest, kuid ikka kingitoomise rõõmuks peredele.

Koos plaanime toreda jõulupeo, millest rõõmu nii lastele kui ka Karlile endale. Jõuluvana Karliga koos saab teha ka väikest improteatrit jõuluöö imedest, milles kaasa saavad lüüa kõik.

Jõuluvana Karli seikleb jõulude ajal peamiselt Lääne-Harjumaal, Tallinnas ja Kohila ning ka Märjamaa kandis.


border3

Turvakood:
security code
Palun sisesta turvakood:

Saada

Esindaja telefon: (+372) 56216676

border2