Heategevus

borderEesti Jõuluvanade Seltsi jõuluvanad on võtnud enda südamele, et osaleda igal aastal heategevuslikes projektides. Jõuluvanad annetavad oma honoraridest osa heategevusse ja kutsuvad ka kõiki teisi häid inimesi abivajajaid toetama. Igal sügisel vaatame üle saabunud taotlused, ettepanekud ja annetused ning korraldame uue kampaania.

Jõuluvanad soovivad toetada lapsi, kellel on diagnoositud raske- ja/või haruldane haigus, mille ravi Eesti haigekassa kahjuks ei rahasta ning ravikulud tuleb perekonnal ise tasuda. Toetussummat ei kanta perekonna arveldusarvele vaid toetatud summaga tasutakse lapse raviarved. Meie jõuluvana annab kampaania lõpus isiklikult perekonnale üle  kogutud annetuste tśeki, mida läbi pildi-/videovahenduse teiega jagame. Kogutud toetussumma aga kantakse fondile, kes lapse raviarvete tasumist korraldab. Meie kaudu annetades võid olla kindel, et iga annetatud euro jõuab abivajajani. Selleks on seltsil eraldiseisev, sihtotstarbeline annetuskonto.

Jälgi meie kampaaniaid ka seltsi Facebooki lehel: Eesti Jõuluvanade Selts.

Oma annetuse saad üle kanda:

Saaja: Eesti Jõuluvanade Selts MTÜ

Arvelduskonto: EE381010220283453228 SEB

Selgitus: Annetus


Aastal 2019 toetasime väikest Elisabethi. Toetuskampaania abil (20.dets.-10.jaan.) kogusime heade annetajatega üheskoos kokku 830 eurot. Aitäh kõigile toetajatele!

Elisabethil (sünniaasta 2017) on diagnoositud haruldane Jouberti sündroom. Tulenevalt diagnoosist on lapsele igapäevaselt vaja täiendavat tuge, hooldust ja järelvalvet. Samuti vajab laps võimalikult vara erinevaid teraapiaid, et tagada maksimaalne võimalik iseseisvus igapäevaelu põhitoimingute sooritamisel.


Imelist jõuluaega meie koostööpartneritele!

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

SA Minu Unistuste Päev

MTÜ Tartu Pereliit

MTÜ JCI Toomemäe

Tartu Onkoloogia Kliinik

Elistvere Loomapark

border2